ویرایش:
دوشنبه، 8 آذر 1400
آخرین اخبار
خبر
17:16 - 1399/9/30

نمایش ویژه 15 مستند پُرمخاطب «سینماحقیقت» در روز پایانی جشنوارهبا توجه به استقبال از نمایش‌های آنلاین چهاردهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، 15 فیلم پرمخاطب این دوره در آخرین روز جشنواره دوباره به نمایش گذاشته می‌شوند.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت»، مدیر روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» با اعلام این خبر افزود: با مساعدت دبیر محترم جشنواره و همراهی سامانه‌های هاشور، فیلیمو، نماوا و تیوا، 15 مستند پرمخاطب این دوره‌ «سینماحقیقت» در روز سوم دی‌ماه به نمایش گذاشته می‌شوند.

شهنام صفاجو اضافه کرد: این یک فرصت برای علاقمندانی است که فیلم‌های پرمخاطب جشنواره را ندیده‌اند. همینطور تهیه‌کنندگان و کارگردانان حاضر در جشنواره می‌توانند از این فرصت برای بالا بردن امتیاز فیلم‌های خود به منظور کسب جایزه تماشاگران بهره ببرند.

وی یادآور شد: برترین فیلم از نگاه تماشاگران، حاصل جمع‌بندی آرای کاربران «خانه جشنواره» در سامانه هاشور است که پس از تماشای فیلم‌ها و براساس سه گزینه خوب، متوسط، ضعیف، به آن اثر رای داده‌اند. جایزه پرمخاطب‌ترین فیلم نیز مختص چهار سامانه یادشده است که هر یک براساس تعداد بلیت‌های به فروش رسیده، جایزه‌ای به پرمخاطب‌ترین فیلم آن سامانه می‌دهند.

شهنام صفاجو در پایان گفت: مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت ساعت 17 چهارشنبه سوم دی‌ماه برگزار می‌شود.

چهاردهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» با دبیری محمد حمیدی مقدم به صورت آنلاین از 25 آذرماه شروع شده و تا دوم دی ماه ادامه دارد. 


 
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.