ویرایش:
دوشنبه، 8 آذر 1400
آخرین اخبار
خبر
10:26 - 1399/10/1

آغاز به کار سایت جدید سازمان سینمایی

سایت جدید سازمان سینمایی با قابلیت های بیشتر نسبت به گذشته به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، از امروز اول دی ماه اخبار و اطلاعات سازمان سینمایی در سایت جدید به آدرس CINEMAORG.IR بارگذاری می شود.

در سایت جدید سازمان سینمایی بخش فیلم اضافه شده است و اخبار و رویدادهای سینمایی با تفکیک دو بخش اخبار سازمان و سینماها در رسانه ها منتشر می شود.

در بخشی هایی با عنوان موسسات وابسته و جشنواره های وابسته ، اطلاعات و تاریخچه آنها درج شده است و در بخش دیگری نیز به تاریخچه سازمان سینمایی و معرفی مدیران فعلی و گذشته پرداخته می شود.

در سایت جدید سازمان سینمایی آخرین لیست پروانه های ساخت و نمایش، موسسات سینمایی، جشنواره هاٰ، آموزشگاه ها، سالن های سینماٰ، مراکز فنی و سینمای امید به روزرسانی شده و گزارش تولید فیلم های سینمایی نیز اضافه شده است.

در بخش شفاف سازی نیز کلیه مکاتبات سازمان سینمایی و موارد مرتبط با شفاف سازی و سایر بخش ها تفکیک شده است.  
خبر

گزارش

خبر

گفتگو

ترجمه

  • هشدارهاي پيونگ يانگ موجب اصلاح فیلم "مصاحبه" شد

    فيلم "مصاحبه" ست روگن كه در آن به ترور كيم جونگ اون رهبر كره شمالي پرداخته شده است، مورد انتقاد شديد حاكميت اين كشور قرار گرفت به گونه اي كه آمريكا و سازندگان اين فيلم را تهديد کرده و به آن ها هشدارهايي جدي در خصوص اكران "مصاحبه" دادند كه در نهايت اين هشدارها باعث شد تا اصلاحاتي در فيلم اعمال گردد.
  • ماريون كوتي يار از فرانسوی ها انتقاد فرهنگی کرد!

    ماريون كوتي يار، بازيگر سرشناس فرانسوي هاليوود و برنده اسكار، در يك مصاحبه كوتاه با مجله انگليسي "styliste" رفتار هم وطنان خود را در قبال ديگر مردم جهان زير سؤال برد و آرزو كرد بتواند به ساكنان كشور فرانسه درس كوچكي در باب آداب داني بياموزد.
  • فشار بر هنرمندان معترض به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه

    خاوير باردم و همسرش پنلوپه كروز زوج بازيگر سرشناس اسپانيايي هاليوود در پي اعتراضات و انتقادات تندشان در دفاع از مردم بي گناه غزه و درخواست از جامعه جهاني براي محكوم كردن رژيم صهيونيستي، متحمل فشارهاي زيادي از سوي لابي هاي صهيونيستي شدند؛ به حدي كه مجبور به توضيح و تغيير سخنان خود شدند.